0
Informacje na temat placówek SKOK Energia

Szanowni Państwo,
mając na uwadze obecną sytuację związaną z decyzjami Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. oraz późniejszymi rozporządzeniami, w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, przekazujemy Państwu kilka ważnych informacji:

  • Placówki naszej Kasy wyposażane zostały w płyny do dezynfekcji rąk, które znajdują się w widocznych miejscach przy wejściu do punktów oraz przy stanowiskach obsługi.
  • Na stanowiskach obsługi zainstalowane zostały specjalne ekrany ograniczające bezpośredni kontakt pracownika z klientem, co zapewnia obustronną ochronę oraz zachowanie dystansu społecznego.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa w tym samym czasie w placówce SKOK może przebywać maksymalnie 1 klient na jednego pracownika obsługi.
  • W najbliższym czasie wszystkie punkty kasowe SKOK Energia będą czynne w dotychczasowych godzinach. Niemniej jednak mogą się pojawić ograniczenia w ich funkcjonowaniu, dlatego prosimy, aby przed planowaną wizytą w placówce sprawdzić aktualne informacje na stronie www.skokenergia.pl lub pod numerem telefonu 512-307-977.
  • Aby ograniczyć wychodzenie z domu możesz skorzystać z wygodnego serwisu e-SKOK.

 

  • W zakresie obsługi gotówkowej zapewniamy, że nasz bankomat i kasy punktów kasowych są zasilane na bieżąco w gotówkę. W przypadku konieczności pobrania znaczącej wartości gotówki należy to awizować w oddziale Kasy, zgodnie z obowiązującymi zasadami. 

       Zarząd Kasyawojcik, 16-11-2020, odsłon: 397


 
   
   

 
Copyright © 2014 SKOKKozienice.pl  
 
Projekt i realizacja Arpass M.Grotkowski Sp.k